GMC Bulgaria

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules Beta: Онлайн Чат
 
Reply to this topicStart new topic
така ли ми се струва или форумът е замрял?
nesfreak
коментар 14:59:32, 10-August-2012, Friday
Коментар #1


smb_tonev


Група: Потребител
Коментари: 0
Регистриран: 25.09.10
Потребител № 1612



така ли ми се струва или форумът е замрял?
Няма нови неща случващи се от доста време насам


--------------------
...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
яверт
коментар 15:46:23, 10-August-2012, Friday
Коментар #2


Засмян тъпоъгълник :D
Икона на група

Група: Администратор
Коментари: 1790
Регистриран: 21.07.08
Град: Това е място, населено с много хора. FPS: 60
Потребител № 1116



Беше замрял, но тази тема удвои активността във форума.


--------------------
Цитат
Пешо:
4:53:46
Я недейти са карайти тука че да ни ва зашливйъ
Go to the top of the page
 
+Quote Post
psycho666
коментар 18:48:19, 10-August-2012, Friday
Коментар #3


Новодошъл
*

Група: Потребител
Коментари: 22
Регистриран: 29.12.11
Град: Враца
Потребител № 1702



Само така ти се струва...


--------------------
Monstrocity (beta) Поиграйте, коментирайте, 80% от функционалността е готова. Останалото ще се появи на по-късне етап. Съобщавайте за бъгове за да ги отстранявам. :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
svetljjjo
коментар 21:41:21, 16-August-2012, Thursday
Коментар #4


Редовен потребител
***

Група: Потребител
Коментари: 106
Регистриран: 04.02.06
Потребител № 97



меко казано замрял направо си е умрял twisted.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Пешо
коментар 23:21:57, 01-September-2012, Saturday
Коментар #5


Редовен бъбривко
Икона на група

Група: Администратор
Коментари: 661
Регистриран: 08.07.05
Град: Бургас
Потребител № 44



Мдам, умрял е smile.gif Според мен, Game Maker също започва да умира...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nesfreak
коментар 12:44:16, 02-September-2012, Sunday
Коментар #6


smb_tonev


Група: Потребител
Коментари: 0
Регистриран: 25.09.10
Потребител № 1612



GameMakrt не е умрял и никога няма да умре даже скоро ще стане една от най-добрите системи за праеене на игри независимо дали можете да пишете код или не


--------------------
...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
baner4ooo
коментар 23:28:21, 04-November-2012, Sunday
Коментар #7


Не се знае какво иска
***

Група: Потребител
Коментари: 197
Регистриран: 04.02.09
Потребител № 1406



Аз се чудя как има още хора, които правят игри. Не знам... на мен музата ми мина отдавна. Още преди няколко годинки. С времето доста неща позабравих. Насочих се към друго и така smile.gif...

Хората гледат с пренебрежение и смях на игри като ... айде няма да ги изброявам, които са правени за милиони долари. Half Life 2 е започната 1998-ма да се разработва до 2003/4-та и са пръснати по цялата трилогия около 40 милиона за тези 5 години. И на хората пак не им харесва. А са работели по тези заглавия едни от най-добрите мозъци в света в тази сфера.

Е аз тогава какво да се занимавам...? За какво ми е?

Занимавам си се с видеозаснемане и 3Д анимация, визуални ефекти. В графиката съм по-добър от всякога, но не ми се занимава.

Такива авторски ефекти мога да набъкам. Уоу.. като се сетя :Д...

Но не ми се занимава.

Пиша за пръв път коментар в този форум може би от една година насам...

Не знам... вие си знаете девелопъри, но мен не ми се занимава с игри.

Личните ми впечатления за хората досега се въртят около 3 човека.

Регинг, който работеше нещо с програмиране, Пешо, който е като господ с 1 куп езици и е печелел награди, Яверт и той в МГ-то с тази математика и Хела с графиката. Другите не знам какво правите, но вижте игрите на тези потребители smile.gif.

Помня през 2009-та за едно 3Д РПГ ММО или нещо подобно беше на Яверт. Май още не го е завършил smile.gif...

Е това засега. Ако ми скимне как ще пиша. Успех на всички и всичко добро момчета...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Антонарсет
коментар 18:14:13, 28-November-2012, Wednesday
Коментар #8


Редовен потребител
***

Група: Потребител
Коментари: 107
Регистриран: 31.12.04
Град: София/Варна
Потребител № 22



Стига с тия милиони бре, банерчо! Това е някаква нова мода, която няма покритие. Колко е бюджетът на едно нещо не означава нищо. Питай мен, аз ги знам тия работи smile.gif Мога да ти посоча куп неща, в които са наливани огромни пари, просто защото някой ги е извоювал, а друг имал да дава, и резултатите са или никакви, или по-лоши от други, които са правени с идеалистична цел или малко пари.
Дали се смеят или не, не е толкоз важно. Преди време намерих едно видео с някакъв известен в миналото геймдизайнер, който казва, че в миналото игрите са били за компютърджиите, които са били малко, а сега куцо и сакато играе на игри и нивото е паднало. Аз лично имам любими игри, които нямат продължение, даже не може да се намерят лицензирани стари версии, а някои и не вървят на сегашните компоти - АОЕ 2 (доста ръбата графика и ниска разделителна способност), Косакс 1 (проблеми с нвдия картите), РОН - както и при останалите, на широк монитор е страшно, и така нататък... Гледам, че новите игри (стратегии) са някакви браузърни кретении, които са съвсем друг вид игри (кретенски), например оная глупост на команд енд генералс, нещо си алиансес. Дреме ми колко мозъци са я правили, защото е абсолютен боклук. Машинес ат уар е правена от 1 човек и е по-добра.
Форумите по принцип си позамират, не само този. Защо е така е трудно да се каже, може би защото преди бяха нещо ново.
А гейммейкърът е кривнал в някаква изродска посока, екипът ражда глупост след глупост, но засега това е най-доброто за любители кат мен smile.gif
Всъщност отплеснах се във философски изцепки.


--------------------
Mars' Colonization 1 - в цялостна преработка... Кога ще стане и аз не знам :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Пешо
коментар 22:08:40, 28-November-2012, Wednesday
Коментар #9


Редовен бъбривко
Икона на група

Група: Администратор
Коментари: 661
Регистриран: 08.07.05
Град: Бургас
Потребител № 44



Аз отдавна вече не ползвам Game Maker. В момента работя над нов проект - система за правене на 2д и 3д игри - Pi engine.

Уважавам YoYo Games, ценя труда им, но това, което виждам като напредък на Game Maker не ми допада. Версия 8 е най-стабилна според мен, продължавам да правя някакви мини игрички на ГМ и така.

Ако не ми пукаше, на 19.12.2012 този форум щеше да умре. Решихме да го запазим, шантаво, да, точно в сайта на конкуренцията на YoYo Games, но не го убихме smile.gif А и самият аз не смятам че Pi-Dev е някаква конкуренция на YoYo Games, защото Game Maker таргетира едно с маркетинга си (D&D mostly....), докато аз в моя маркетинг не съм казал "Make a game without writing any code" smile.gif

Иначе, антонарсет, прав си за 99,9% от всичко това... къде са пачовете на живите истински стари игри? Worms Armageddon, Worms World Party? ТОва са игри които ме кефят. Това са игри които ще живеят вечно...

Банерчо, на тебе мога да кажа че не си прав с "И на хората пак не им харесва". На КОМПЛЕКСИРАНИТЕ БЪЛГАРИ не им харесва, да, техен си проблем. МНОГО хора ОБОЖАВАМЕ Half Life 2! Аз също. ТИ също, съдейки по видеотата ти! ;]


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zipo™
коментар 18:44:12, 09-December-2012, Sunday
Коментар #10


h4x0r
**

Група: Потребител
Коментари: 89
Регистриран: 21.01.07
Град: GMC
Потребител № 305



smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
greenbucket
коментар 04:05:02, 12-December-2012, Wednesday
Коментар #11


Мълчаливко


Група: Потребител
Коментари: 0
Регистриран: 30.09.12
Потребител № 1713



Цитат(Пешо @ 23:08:40, 28-November-2012, Wednesday) *
Аз отдавна вече не ползвам Game Maker. В момента работя над нов проект - система за правене на 2д и 3д игри - Pi engine.

Уважавам YoYo Games, ценя труда им, но това, което виждам като напредък на Game Maker не ми допада. Версия 8 е най-стабилна според мен, продължавам да правя някакви мини игрички на ГМ и така.

Ако не ми пукаше, на 19.12.2012 този форум щеше да умре. Решихме да го запазим, шантаво, да, точно в сайта на конкуренцията на YoYo Games, но не го убихме smile.gif А и самият аз не смятам че Pi-Dev е някаква конкуренция на YoYo Games, защото Game Maker таргетира едно с маркетинга си (D&D mostly....), докато аз в моя маркетинг не съм казал "Make a game without writing any code" smile.gif

Иначе, антонарсет, прав си за 99,9% от всичко това... къде са пачовете на живите истински стари игри? Worms Armageddon, Worms World Party? ТОва са игри които ме кефят. Това са игри които ще живеят вечно...

Банерчо, на тебе мога да кажа че не си прав с "И на хората пак не им харесва". На КОМПЛЕКСИРАНИТЕ БЪЛГАРИ не им харесва, да, техен си проблем. МНОГО хора ОБОЖАВАМЕ Half Life 2! Аз също. ТИ също, съдейки по видеотата ти! ;]

Да но ти обожаваш HL2 заради шибания engine, заради единичките и нулите зад играта. 95% от хората обичат HL2 заради историята, която се разказва в играта.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Пешо
коментар 11:59:25, 12-December-2012, Wednesday
Коментар #12


Редовен бъбривко
Икона на група

Група: Администратор
Коментари: 661
Регистриран: 08.07.05
Град: Бургас
Потребител № 44



Обожавам Half Life поради много причини - както сюжета, геймплея, така и част от енджина. Така че твоето мнение съдържа в себе си верния отговор, но е непълно. Тази игра я харесвам заради ВСИЧКО! И да ти кажа честно, точно енджина и НЕ МЕ кефи! Има готин едитор обаче не е правен с идеята да бъде лесен за употреба.... За разлика от настоящия ми проект smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zipo™
коментар 12:51:49, 23-July-2013, Tuesday
Коментар #13


h4x0r
**

Група: Потребител
Коментари: 89
Регистриран: 21.01.07
Град: GMC
Потребител № 305



SPAMMM biggrin.gif WHAahah xD smile.gif >:)


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
baner4ooo
коментар 03:34:14, 27-July-2013, Saturday
Коментар #14


Не се знае какво иска
***

Група: Потребител
Коментари: 197
Регистриран: 04.02.09
Потребител № 1406



Хах.. няма и кой да те чуе biggrin.gif. Няма и админ да ти се скара, а и да го има, не му се занимава biggrin.gif.

Ееххх... колко бяха хубави времената, когато всеки божи ден се пускаха по няколко теми с въпроси, а всяка седмица имаше по няколко нови игри от различни потребители... когато Game Макер обществото беше живо smile.gif.

Но админите с техните си криви разбирания и правила съсипаха всичко. Карай... разбираемо е...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TALANTO
коментар 18:56:16, 18-July-2014, Friday
Коментар #15


BEST ENTRY award - зад.1/2008
Икона на група

Група: VIP
Коментари: 597
Регистриран: 19.04.07
Град: Kюстендил
Потребител № 539



Цитат(baner4ooo @ 04:34:14, 27-July-2013, Saturday) *
Но админите с техните си криви разбирания и правила съсипаха всичко. Карай... разбираемо е...

Мисля, че знам за какво говориш. Струва ми се, че съм му казвал на Пешо, че това пращане на email след регистрация ще спира хората да се регистрират. Много е досадно, мразя подобни работи като да се регистрирам някъде само за да видя някаква картинка или да сваля файл. По-лесно ми е да остана без него ли да използвам временен mail, не си заслужава по този начин да увеличават бройката на регистрираните потребителите. Та така новите потребители спряха, нямаше кой да пита за неща обяснени 5/6 пъти. Останалите изравнихме знанията си и загубихме интерес да влизаме.

За тази глупост говоря:
Цитат
ВАЖНО:
Регистрациите в този форум се проверяват РЪЧНО от администратор. След като извършите регистрацията и потвърдите E-mail-a си, изпратете писмо на gmbulgaria {маймунско а} GMAIL точка com с вашето потребителско име и информация от къде знаете за сайта и защо се регистрирате, за да ви одобрим.


Две години мълчах, хайде сега ме баннете, ако има кой, за обида към форума.

Така като глем и чата е мъртъв...


--------------------
"Последно: 18:05:07, 21.09.12" След две години мълчание пак проговори...
ИГРИ И ПРИМЕРИ НА САЙТА МИ!.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
baner4ooo
коментар 19:38:30, 01-August-2014, Friday
Коментар #16


Не се знае какво иска
***

Група: Потребител
Коментари: 197
Регистриран: 04.02.09
Потребител № 1406



Всичко в този сайт е мъртво smile.gif. Както казах Администраторите са виновни за това заради техните криви разбирания.

Та голяма работа, че някои спори. Ми много ясно!!!

Да ви еба и разбиранията. Няма да сме тихи като мишки я. Вместо да се погрижите за сайта да е по-посещаван или да направите така, че да се привличат млади и талантливи хора, които да учат младите компютърджии на програмиране вие се изгаврихте с всички.

Еми няма да има комюнити smile.gif.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zipo™
коментар 23:33:46, 26-January-2015, Monday
Коментар #17


h4x0r
**

Група: Потребител
Коментари: 89
Регистриран: 21.01.07
Град: GMC
Потребител № 305



smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
baner4ooo
коментар 21:15:25, 10-February-2015, Tuesday
Коментар #18


Не се знае какво иска
***

Група: Потребител
Коментари: 197
Регистриран: 04.02.09
Потребител № 1406



Е, даже Zippo се е сетил да пише.. хаха...
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 23:27:03, 18.05.24