GMC Bulgaria

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 
Reply to this topicStart new topic
Форумът вече няма да се поддържа
Пешо
коментар 20:26:06, 15-June-2013, Saturday
Коментар #1


Редовен бъбривко
Икона на група

Група: Администратор
Коментари: 661
Регистриран: 08.07.05
Град: Бургас
Потребител № 44



Съфорумници, поради ужасно занижения интерес към Game Maker, и факта че има къде къде по-смислени системи за разработка на игри днес, ви уведомявам, че повече няма да поддържам форума. Форума сега е достатъчно неактивен, няма достатъчно интерес и за това няма смисъл. Форума остава тук, отворен за регистрации, свободен за ползване, но няма да бъде наблюдаван често от екипа. Ако СЛУЧАЙНО стане посещаван отново, евентуално ще мисля кой да оставя да го поддържа.

Още нещо: Няколко колеги и момчета от форума се събрахме и разработваме наш собствен софтуер за създаване на Видео игри, който като функционалност ще бъде в пъти по-добър от Game Maker, но за сметка на това ще бъде за по-напреднали потребители (няма да има Drag and Drop програмиране).

От днес нататък, аз, като админ ще отговарям само за сайта, и то до колкото е възможно...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Антонарсет
коментар 16:06:34, 24-June-2013, Monday
Коментар #2


Редовен потребител
***

Група: Потребител
Коментари: 107
Регистриран: 31.12.04
Град: София/Варна
Потребител № 22



То се очакваше... Макар че не мисля, че причината е в програмата, в наличието на по-добри програми и прочие.
Би било интересно да се разбере дали има още хора, които се занимават с правене на игри с ГМ, или въобще с правене на игри с подобни програмки! Аз си мисля, че има, но просто не щъкат из форумите, а какви са причините е повод за философска беседа biggrin.gif
Аз си цъкам още ГМ, защото само него знам, но скоро май няма да пускам нищо tooth.gif То не че досега съм пускал много де.
Само една молба имам, ако някога съвсем ти писне от форума и се оспами яко, не го затривай, ами го затвори за нови потребители/постове, защото все може да има нещо интересно за ровене. Много форуми така изпонаизчезнаха изведнъж и информацията в тях се изпари, а аз съм оставал с пръст в уста. Такъв беше например случаят с хсибазе, който нещо го хакнаха ли, що ли, и изчезна за половин година и повече, а сега има друго нещо. Всичките ми питания и ценни отговори заминаха за Занзибар...
Или ако и това е проблем, може да ми го дадеш, да си го имам twisted.gif
За пи-енджине още веднъж успех!


--------------------
Mars' Colonization 1 - в цялостна преработка... Кога ще стане и аз не знам :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zipo™
коментар 12:44:31, 23-July-2013, Tuesday
Коментар #3


h4x0r
**

Група: Потребител
Коментари: 89
Регистриран: 21.01.07
Град: GMC
Потребител № 305



Тегаво biggrin.gif

... 6 години ;(


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
baner4ooo
коментар 03:37:00, 27-July-2013, Saturday
Коментар #4


Не се знае какво иска
***

Група: Потребител
Коментари: 197
Регистриран: 04.02.09
Потребител № 1406



Ем аз 4-ка и половина, но какво да се прави администраторите също бяха виновни до някаква степен smile.gif. Но да си дойдем на думата - тук има добра информация и не си заслужава да бъде изтрит или спрян сайта smile.gif.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 20:51:49, 18.05.24