GMC Bulgaria

Здравейте ( Вход | Регистрация )

2 страници V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
Треска за злато V3.0 + сорс, Вече с генератор.
яверт
коментар 21:35:55, 17-December-2010, Friday
Коментар #21


Засмян тъпоъгълник :D
Икона на група

Група: Администратор
Коментари: 1790
Регистриран: 21.07.08
Град: Това е място, населено с много хора. FPS: 60
Потребител № 1116



Всички тези нововъведения са добри, но не правят играта по-интересна. Сега както е няма какво да рискуваш, знаеш че ще спечелиш винаги, независимо повече или по-малко. В телевизията е забавно, защото шансът да се паднеш ти е доста малък и печелиш реални пари, тука обаче трябва някакво предизвикателсто, като виждам само два варианта:
-да вземеш сума за определено време - няма да стане играта сполучлива с това
-да вземеш някаква минимална сума(сума по-голяма от примерно 3000лв), като тука вече има доста възможности за разнообразяване - дали тази сума ще е известна отначало или не, дали се определя по време на играта и т.н. в общи линии въображението е границата, за да бъде тази игра интересна smile.gif


--------------------
Цитат
Пешо:
4:53:46
Я недейти са карайти тука че да ни ва зашливйъ
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TALANTO
коментар 21:47:35, 17-December-2010, Friday
Коментар #22


BEST ENTRY award - зад.1/2008
Икона на група

Група: VIP
Коментари: 597
Регистриран: 19.04.07
Град: Kюстендил
Потребител № 539



Незнам защо толкова искаш играта да е нещо по-различно от телевизионния вариант, но аз си мисля, че като някой седне да играе и види разни условия "спечели ???? лв, за да отключиш нещо си" ще си помисли "какви са тия глупости, дай ми лабиринта...". Благодаря ти, защото ме подсети за плочките x100 и +1000, които вероятно ще направя утре.


--------------------
"Последно: 18:05:07, 21.09.12" След две години мълчание пак проговори...
ИГРИ И ПРИМЕРИ НА САЙТА МИ!.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
яверт
коментар 22:04:21, 17-December-2010, Friday
Коментар #23


Засмян тъпоъгълник :D
Икона на група

Група: Администратор
Коментари: 1790
Регистриран: 21.07.08
Град: Това е място, населено с много хора. FPS: 60
Потребител № 1116



Ще ти обясня пак, макар че имам чувството, че не си прочел поста ми внимателно:

-В телевизионният вариант трябва да платиш, за да се запишеш за участие, и въпреки това шансът да изтеглят тебе е много малък. Самият факт, че са те избрали прави играта вълнуваща. Тука именно това е предизвикателството - разчиташ на късмета си да те посочат и тогава гледаш да спечелиш колкото се може повече.

-В играта обаче такова предизвикателство няма. 100% е сигурно, че ще играеш в лабиринта и че ще спечелиш нещо. Това Хела го каза много добре: "цък цък цък - спечели ХХХХ лева; цък цък цък - спечели ХХХХ лева; цък цък цък - спечели ХХХХ лева;" В това няма предизвикателство и играта не е интересна. Играчът ще я играе известно време от чисто любопитство и после ще му омръзне, защото няма предизвикателство - ясно е, че ще спечели, за разлика от телевизията, тука няма как да не "бъде избран" да играе на лабиринта.

Сега разбра ли защо искам да бъде различна от телевизионният вариант? Ако искаш толкова да не се различава, поне добави една хай-скор онлайн таблица и произволен джакпот от 20 000 до 30 000 всеки път =)


--------------------
Цитат
Пешо:
4:53:46
Я недейти са карайти тука че да ни ва зашливйъ
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TALANTO
коментар 22:17:45, 17-December-2010, Friday
Коментар #24


BEST ENTRY award - зад.1/2008
Икона на група

Група: VIP
Коментари: 597
Регистриран: 19.04.07
Град: Kюстендил
Потребител № 539



Прочетох поста ти два пъти, проблема е, че не разбирах какво имаш предвид. Ще си помисля, но нямам големи надежди по този въпрос.

Макар, че съм си мислил и аз за online score реших да няма. Наясно съм, че играта ми ще се пуска максимум 5 пъти за по 5 минути от всеки потребител и просто няма смисъл.


--------------------
"Последно: 18:05:07, 21.09.12" След две години мълчание пак проговори...
ИГРИ И ПРИМЕРИ НА САЙТА МИ!.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hella_from_Hell
коментар 00:50:26, 18-December-2010, Saturday
Коментар #25


Редовен бъбривко
Икона на група

Група: Администратор
Коментари: 782
Регистриран: 31.12.07
Град: Шумен
Потребител № 824



Можеш да направиш да ти е необходима определена сума за да продължиш. Примерно трябва да имаш най-малко XXXXлв общо до 5тия лабираинт за да можеш да продължиш нататък и ако нямаш достатъчно те връща отначало (или пък да добавиш "животи" и да ти взима "живот". Като казвам "живот" имам в предвид образно казано както при повечето игри). Ако пък вземеш джакпота преди да стигнеш 5-тия лабиринт го направи да те праща направо на 6-тия без значение че не си минал останалите. И по същия начин и другите лабиринти нататъка.

То това можеда е нещо като story mode ама лабиринтите май ще трябва да се пускат произволно иначе ще се назубрят.
Целта ще е да минеш всички и накрая ще има нещо като the end за това че си успял или ще отключва нещо.
А пък то нека си има отделно да си ги пускаш един по един както сега.

Това е като идея а пък ти си решаваш как да го направиш.


--------------------
Download my games (click an image for more information and downloading):

website: rbglifestyle.hit.bg
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gep_150
коментар 10:42:48, 18-December-2010, Saturday
Коментар #26


Редовен потребител
***

Група: Потребител
Коментари: 241
Регистриран: 27.04.08
Град: София
Потребител № 959



Мдам, хайде и аз да се запиша като коментирал.

На мен ми хареса как се е получило. Нововъведениято допълнително правят престоя в играта по-добър.
Може какво да се желае още малко от към графична гледна точка на бутоните в менюто, но и така е добре.

Музичката пасва на играта. Не помня какава беше оригиналната в телевизионното предаване, но беше подобна и си близко до реалността.
Подкрепяв напълно hella.Яверт беше правил една такава игра с пчеличка ... За да продължиш в следващите нива трябва да си преминал предните или да си събрал дадена сума. По приятно ще е ...

Чакам новите прочки. Браво като цяло. Поиграх си снощи преди да си легна smile.gif


--------------------
Ученик:Единно Средно Технологично Училеще по Електронни Системи към Техническия Университет гр.София
За първа година в 10 клас




-Block Mine - 100% completed Линк към играта
-Block Heap - 50 % completed Линк към играта
-Block Maze - 90 % completed Линк към играта
-Falling Asteroids - 50 % completed Тука вече няма линк.-Проекта е непубликуван-
-Block Circle TD - 20 % completed
-stopped for now-
-nMemories - 15 % completed[/size][/color]-working on it-
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TALANTO
коментар 19:04:39, 21-July-2011, Thursday
Коментар #27


BEST ENTRY award - зад.1/2008
Икона на група

Група: VIP
Коментари: 597
Регистриран: 19.04.07
Град: Kюстендил
Потребител № 539



Да ни е честит генератора!

След 7 месечен застой реших и го направих, дори и не съжалявам smile.gif.
Всичко си е както трябва може да свалите играта от първия пост, като съм добавил и новия сорс.

Ако някой има интерес към генератора мога да дам сорса само на него с малко обяснения.

Ето една готина снимчица:


--------------------
"Последно: 18:05:07, 21.09.12" След две години мълчание пак проговори...
ИГРИ И ПРИМЕРИ НА САЙТА МИ!.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
яверт
коментар 20:19:44, 25-July-2011, Monday
Коментар #28


Засмян тъпоъгълник :D
Икона на група

Група: Администратор
Коментари: 1790
Регистриран: 21.07.08
Град: Това е място, населено с много хора. FPS: 60
Потребител № 1116



Генераторът си работи доста добре.
Самата игра обаче омръзва доста бързо - няма опасност да загубиш, нито предизвикателство, а победата идва след няколко цъквания.


--------------------
Цитат
Пешо:
4:53:46
Я недейти са карайти тука че да ни ва зашливйъ
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hella_from_Hell
коментар 07:05:59, 31-July-2011, Sunday
Коментар #29


Редовен бъбривко
Икона на група

Група: Администратор
Коментари: 782
Регистриран: 31.12.07
Град: Шумен
Потребител № 824



Генераторът добре се е получил. Поне си постигнал това, към коетео се беше устремил. smile.gif

Единствената ми критика е към менюто с настройките. Можело е да добавиш бутона с настройки при другите а не така да е отделно а пък плъзгащото се меню нека си остане на същото място. А и както е с този бял текст и бяло около него направо се слива с фона и чак на третия път като пунах играта го забеляазах и при това само защото се зачудих как за сменя на готовите лабиринти.


--------------------
Download my games (click an image for more information and downloading):

website: rbglifestyle.hit.bg
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 страници V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 21:07:24, 18.05.24